winners

1ο Θέμα: The Classical. Αποτελέσματα.

Apotelesmata 1 The Classical 20192

 

Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «The Classical»: ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Πολίτης Γιάννης 27
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Νιάρχος Διονύσιος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Skenderi Erikson (Χάρης) 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 30
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Μπογέας Αλέξης 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Σιβρής Λάζαρος 26
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14     Ζυγοκώστας Νικόλαος 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17     Φαντάκης Γιώργος 24
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21     Μιχαηλίδης Ξενοφών 28
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Νεοφύτου Τάκης 25
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 25
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Ίντος Δήμος 24
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Χατζηανέστης Εμανουήλ 25
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Ορφανού Αλεξάνδρα 29

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Πολίτης Γιάννης 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Νιάρχος Διονύσιος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Skenderi Erikson (Χάρης) 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 30
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Μπογέας Αλέξης 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Σιβρής Λάζαρος 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14     Ζυγοκώστας Νικόλαος 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17     Φαντάκης Γιώργος 24
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21     Μιχαηλίδης Ξενοφών 26
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Νεοφύτου Τάκης 29
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 24
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Ίντος Δήμος 24
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Χατζηανέστης Εμανουήλ 27
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Ορφανού Αλεξάνδρα 28

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΚΟΤΣΑΔΑΜ ΓΙΩΤΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Πολίτης Γιάννης 24
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Νιάρχος Διονύσιος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Skenderi Erikson (Χάρης) 29
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 30
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Μπογέας Αλέξης 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Σιβρής Λάζαρος 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14     Ζυγοκώστας Νικόλαος 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17     Φαντάκης Γιώργος 28
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21     Μιχαηλίδης Ξενοφών 24
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Νεοφύτου Τάκης 26
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 27
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Ίντος Δήμος 24
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Χατζηανέστης Εμανουήλ 25
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Ορφανού Αλεξάνδρα 25

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Πολίτης Γιάννης 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Νιάρχος Διονύσιος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Skenderi Erikson (Χάρης) 27
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 30
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Μπογέας Αλέξης 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Σιβρής Λάζαρος 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14     Ζυγοκώστας Νικόλαος 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17     Φαντάκης Γιώργος 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21     Μιχαηλίδης Ξενοφών 24
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Νεοφύτου Τάκης 28
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 26
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Ίντος Δήμος 25
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Χατζηανέστης Εμανουήλ 24
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Ορφανού Αλεξάνδρα 29

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Πολίτης Γιάννης 24
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Νιάρχος Διονύσιος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Skenderi Erikson (Χάρης) 26
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 30
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Μπογέας Αλέξης 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Σιβρής Λάζαρος 29
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14     Ζυγοκώστας Νικόλαος 24
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17     Φαντάκης Γιώργος 24
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21     Μιχαηλίδης Ξενοφών 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Νεοφύτου Τάκης 27
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 24
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Ίντος Δήμος 24
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Χατζηανέστης Εμανουήλ 25
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Ορφανού Αλεξάνδρα 28

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ THE CLASSICAL.

1ο Θέμα: The Classical.

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Πολίτης Γιάννης 125
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Νιάρχος Διονύσιος 125
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Skenderi Erikson (Χάρης) 131
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 150
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Μπογέας Αλέξης 125
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Σιβρής Λάζαρος 129
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14     Ζυγοκώστας Νικόλαος 124
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17     Φαντάκης Γιώργος 125
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21     Μιχαηλίδης Ξενοφών 127
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Νεοφύτου Τάκης 135
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 126
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Ίντος Δήμος 121
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Χατζηανέστης Εμανουήλ 126
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Ορφανού Αλεξάνδρα 139

Γενική κατάταξη στο The Classical.
Λόγω ισοβαθμίας στην πρώτη θέση, η κατάταξη διαμορφώθηκε βάση βαθμολογίας του προέδρου των κριτών του θέματος «ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΟΚΚΙΝΗ», ο οποίος βαθμολόγησε τον Τσεβάς Γιώργος με 30 και τον Σιβρή Λάζαρο με 28.

01ος   Κοντιζάς Κωνσταντίνος 150 το απόλυτο
02η     Ορφανού Αλεξάνδρα 139
03ος   Νεοφύτου Τάκης 135
04ος   Skenderi Erikson (Χάρης) 131
05ος   Σιβρής Λάζαρος 129
06ος   Μιχαηλίδης Ξενοφών 127
07ος   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 126
07ος   Χατζηανέστης Εμανουήλ 126
08ος   Μπογέας Αλέξης 125
08ος   Νιάρχος Διονύσιος 125
08ος   Πολίτης Γιάννης 125
08ος   Φαντάκης Γιώργος 125
09ος   Ζυγοκώστας Νικόλαος 124
10ος   Ίντος Δήμος 121

2ο Θέμα: The Old school. Αποτελέσματα.

Apotelesmata 2 The Old school 20192

 

Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «The Old school»: ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): BALDY

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Μπογέας Αλέξης 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Χριστοδούλου Ιάκωβος 26
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ίντος Δήμος 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κατσιφής Δημήτρης 24
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 24
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Ελευθερίου Κατερήνα 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Χατζηανέστης Εμανουήλ 24
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Φαντάκης Γιώργος 24
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ζυγοκώστας Νικόλαος 24
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Χαραλάμπους Χαράλαμπος 24
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Πολίτης Γιάννης 24
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Κοντιζάς Κωνσταντίνος 24
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Martinos Leonidas 30
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Μιχαηλίδης Ξενοφών 29
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Τσεβάς Γιώργος 26
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Νιάρχος Διονύσιος 24
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Σάββα Πέτρος 24
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Skenderi Erikson (Χάρης) 24
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 27
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Πάνου Κωνσταντίνος 27
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Χριστοφίδης Χρήστος 24
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Σιβρής Λάζαρος 24
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Ορφανού Αλεξάνδρα 24
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Πολίτης Παναγιώτης 24
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Χαραλάμπους Λάμπρος 24
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Νεοφύτου Τάκης 28

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΕΝΙΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Μπογέας Αλέξης 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Χριστοδούλου Ιάκωβος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ίντος Δήμος 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κατσιφής Δημήτρης 25
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Ελευθερίου Κατερήνα 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Χατζηανέστης Εμανουήλ 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Φαντάκης Γιώργος 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ζυγοκώστας Νικόλαος 24
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Χαραλάμπους Χαράλαμπος 24
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Πολίτης Γιάννης 25
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Κοντιζάς Κωνσταντίνος 27
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Martinos Leonidas 25
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Μιχαηλίδης Ξενοφών 27
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Τσεβάς Γιώργος 29
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Νιάρχος Διονύσιος 24
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Σάββα Πέτρος 28
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Skenderi Erikson (Χάρης) 24
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 25
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Πάνου Κωνσταντίνος 25
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Χριστοφίδης Χρήστος 24
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Σιβρής Λάζαρος 30
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Ορφανού Αλεξάνδρα 24
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Πολίτης Παναγιώτης 26
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Χαραλάμπους Λάμπρος 24
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Νεοφύτου Τάκης 26

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΚΟΠΑΝΟΥ ΖΩΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Μπογέας Αλέξης 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Χριστοδούλου Ιάκωβος 26
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ίντος Δήμος 26
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κατσιφής Δημήτρης 25
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 24
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Ελευθερίου Κατερήνα 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Χατζηανέστης Εμανουήλ 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Φαντάκης Γιώργος 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ζυγοκώστας Νικόλαος 24
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Χαραλάμπους Χαράλαμπος 24
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Πολίτης Γιάννης 25
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Κοντιζάς Κωνσταντίνος 25
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Martinos Leonidas 25
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Μιχαηλίδης Ξενοφών 25
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Τσεβάς Γιώργος 29
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Νιάρχος Διονύσιος 24
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Σάββα Πέτρος 28
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Skenderi Erikson (Χάρης) 24
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 25
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Πάνου Κωνσταντίνος 27
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Χριστοφίδης Χρήστος 24
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Σιβρής Λάζαρος 30
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Ορφανού Αλεξάνδρα 24
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Πολίτης Παναγιώτης 25
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Χαραλάμπους Λάμπρος 24
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Νεοφύτου Τάκης 27

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Μπογέας Αλέξης 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Χριστοδούλου Ιάκωβος 24
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ίντος Δήμος 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κατσιφής Δημήτρης 24
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Ελευθερίου Κατερήνα 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Χατζηανέστης Εμανουήλ 28
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Φαντάκης Γιώργος 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ζυγοκώστας Νικόλαος 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Χαραλάμπους Χαράλαμπος 25
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Πολίτης Γιάννης 24
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Κοντιζάς Κωνσταντίνος 29
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Martinos Leonidas 30
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Μιχαηλίδης Ξενοφών 25
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Τσεβάς Γιώργος 25
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Νιάρχος Διονύσιος 24
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Σάββα Πέτρος 25
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Skenderi Erikson (Χάρης) 24
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 27
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Πάνου Κωνσταντίνος 26
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Χριστοφίδης Χρήστος 25
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Σιβρής Λάζαρος 27
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Ορφανού Αλεξάνδρα 25
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Πολίτης Παναγιώτης 25
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Χαραλάμπους Λάμπρος 24
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Νεοφύτου Τάκης 26

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Μπογέας Αλέξης 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Χριστοδούλου Ιάκωβος 24
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ίντος Δήμος 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κατσιφής Δημήτρης 26
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Ελευθερίου Κατερήνα 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Χατζηανέστης Εμανουήλ 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Φαντάκης Γιώργος 24
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ζυγοκώστας Νικόλαος 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Χαραλάμπους Χαράλαμπος 24
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Πολίτης Γιάννης 25
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Κοντιζάς Κωνσταντίνος 25
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Martinos Leonidas 27
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Μιχαηλίδης Ξενοφών 25
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Τσεβάς Γιώργος 30
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Νιάρχος Διονύσιος 25
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Σάββα Πέτρος 29
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Skenderi Erikson (Χάρης) 25
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 24
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Πάνου Κωνσταντίνος 26
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Χριστοφίδης Χρήστος 25
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Σιβρής Λάζαρος 28
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Ορφανού Αλεξάνδρα 24
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Πολίτης Παναγιώτης 27
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Χαραλάμπους Λάμπρος 24
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Νεοφύτου Τάκης 25

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ The Old school.

2ο Θέμα: The Old school.

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Μπογέας Αλέξης 126
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Χριστοδούλου Ιάκωβος 124
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ίντος Δήμος 125
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κατσιφής Δημήτρης 124
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 123
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Ελευθερίου Κατερήνα 121
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Χατζηανέστης Εμανουήλ 127
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Φαντάκης Γιώργος 123
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ζυγοκώστας Νικόλαος 122
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Χαραλάμπους Χαράλαμπος 121
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Πολίτης Γιάννης 123
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Κοντιζάς Κωνσταντίνος 130
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Martinos Leonidas 137
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Μιχαηλίδης Ξενοφών 131
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Τσεβάς Γιώργος 139
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Νιάρχος Διονύσιος 121
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Σάββα Πέτρος 134
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Skenderi Erikson (Χάρης) 121
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 128
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Πάνου Κωνσταντίνος 131
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Χριστοφίδης Χρήστος 122
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Σιβρής Λάζαρος 139
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Ορφανού Αλεξάνδρα 121
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Πολίτης Παναγιώτης 127
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Χαραλάμπους Λάμπρος 120
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Νεοφύτου Τάκης 132

Γενική κατάταξη στο The Old school.
Λόγω  ισοβαθμίας στην πρώτη θέση, η κατάταξη διαμορφώθηκε βάση βαθμολογίας του προέδρου των κριτών του θέματος «ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟ» ο οποίος βαθμολόγησε τον Τσεβά Γιώργος με 30 και τον Σιβρή Λάζαρο με 28.

01ος    Τσεβάς Γιώργος 139
02ος    Σιβρής Λάζαρος 139
03ος    Martinos Leonidas 137
04ος    Σάββα Πέτρος 134
05ος    Νεοφύτου Τάκης 132
06ος    Μιχαηλίδης Ξενοφών 131
06ος    Πάνου Κωνσταντίνος 131
07ος    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 130
08ος    Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 128
09ος    Πολίτης Παναγιώτης 127
09ος    Χατζηανέστης Εμανουήλ 127
10ος    Μπογέας Αλέξης 126
11ος    Ίντος Δήμος 125
12ος    Χριστοδούλου Ιάκωβος 124
13ος    Πολίτης Γιάννης 123
13ος    Φαντάκης Γιώργος 123
13ος    Φουντουλάκης Γιώργος 123
14ος    Ζυγοκώστας Νικόλαος 122
14ος    Χριστοφίδης Χρήστος 122
15ος    Skenderi Erikson (Χάρης) 121
15η      Ελευθερίου Κατερήνα 121
15η      Ορφανού Αλεξάνδρα 121
15ος    Νιάρχος Διονύσιος 121
15ος    Χαραλάμπους Χαράλαμπος 121
16ος    Χαραλάμπους Λάμπρος 120

3ο Θέμα: Crop front-comp Fade. Αποτελέσματα.

Apotelesmata 3 Crop front 20192

 

Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Crop front-comp Fade»: ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Χατζηανέστης Εμανουήλ 27
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ελευθερίου Κατερήνα 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 24
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 28
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Skenderi Erikson (Χάρης) 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Νιάρχος Διονύσιος 24
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Τσεβάς Γιώργος 24
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09      Νεοφύτου Τάκης 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Ζαχαρίου Μάριος 25
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11    Ορφανού Αλεξάνδρα 25
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12    Ζυγοκώστας Νικόλαος 24
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Φαντάκης Γιώργος 24
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Λιόκαυτος Νικόλαος 25
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15    Σιβρής Λάζαρος 30
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16    Μιχαηλίδης Ξενοφών 26
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Μπογέας Αλέξης 25
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18    Πολίτης Γιάννης 24
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19    Μιχιούρης Παύλος 24
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20    Ίντος Δήμος 29

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Χατζηανέστης Εμανουήλ 24
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 24
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ελευθερίου Κατερήνα 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 24
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Skenderi Erikson (Χάρης) 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Νιάρχος Διονύσιος 24
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Τσεβάς Γιώργος 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09      Νεοφύτου Τάκης 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Ζαχαρίου Μάριος 29
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Ορφανού Αλεξάνδρα 24
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Ζυγοκώστας Νικόλαος 24
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Φαντάκης Γιώργος 25
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Λιόκαυτος Νικόλαος 25
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Σιβρής Λάζαρος 30
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Μιχαηλίδης Ξενοφών 25
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Μπογέας Αλέξης 26
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Πολίτης Γιάννης 24
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μιχιούρης Παύλος 25
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Ίντος Δήμος 28

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΕΝΙΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Χατζηανέστης Εμανουήλ 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ελευθερίου Κατερήνα 27
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 28
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Skenderi Erikson (Χάρης) 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Νιάρχος Διονύσιος 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Τσεβάς Γιώργος 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Νεοφύτου Τάκης 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Ζαχαρίου Μάριος 26
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Ορφανού Αλεξάνδρα 25
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Ζυγοκώστας Νικόλαος 25
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Φαντάκης Γιώργος 25
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Λιόκαυτος Νικόλαος 24
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Σιβρής Λάζαρος 30
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Μιχαηλίδης Ξενοφών 25
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Μπογέας Αλέξης 25
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Πολίτης Γιάννης 25
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μιχιούρης Παύλος 25
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Ίντος Δήμος 29

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Χατζηανέστης Εμανουήλ 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ελευθερίου Κατερήνα 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 28
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Skenderi Erikson (Χάρης) 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Νιάρχος Διονύσιος 24
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Τσεβάς Γιώργος 26
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Νεοφύτου Τάκης 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Ζαχαρίου Μάριος 27
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Ορφανού Αλεξάνδρα 25
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Ζυγοκώστας Νικόλαος 24
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Φαντάκης Γιώργος 24
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Λιόκαυτος Νικόλαος 25
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Σιβρής Λάζαρος 25
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Μιχαηλίδης Ξενοφών 24
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Μπογέας Αλέξης 29
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Πολίτης Γιάννης 24
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μιχιούρης Παύλος 25
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Ίντος Δήμος 30

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Χατζηανέστης Εμανουήλ 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ελευθερίου Κατερήνα 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 25
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 27
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Skenderi Erikson (Χάρης) 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Νιάρχος Διονύσιος 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Τσεβάς Γιώργος 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Νεοφύτου Τάκης 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Ζαχαρίου Μάριος 25
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Ορφανού Αλεξάνδρα 26
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Ζυγοκώστας Νικόλαος 25
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Φαντάκης Γιώργος 24
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Λιόκαυτος Νικόλαος 25
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Σιβρής Λάζαρος 29
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Μιχαηλίδης Ξενοφών 28
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Μπογέας Αλέξης 25
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Πολίτης Γιάννης 24
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μιχιούρης Παύλος 25
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Ίντος Δήμος 30

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ CROP FRONT-COMP FADE.

3ο Θέμα: Crop front-comp Fade.

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Χατζηανέστης Εμανουήλ 126
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 124
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Ελευθερίου Κατερήνα 125
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 129
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Φουντουλάκης Γιώργος 130
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Skenderi Erikson (Χάρης) 123
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Νιάρχος Διονύσιος 122
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Τσεβάς Γιώργος 125
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Νεοφύτου Τάκης 125
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Ζαχαρίου Μάριος 132
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Ορφανού Αλεξάνδρα 125
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Ζυγοκώστας Νικόλαος 122
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Φαντάκης Γιώργος 122
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Λιόκαυτος Νικόλαος 124
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Σιβρής Λάζαρος 144
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Μιχαηλίδης Ξενοφών 128
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Μπογέας Αλέξης 130
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Πολίτης Γιάννης 121
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Μιχιούρης Παύλος 124
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Ίντος Δήμος 146

Γενική κατάταξη στο Crop front-comp Fade.

01ος     Ίντος Δήμος 146
02ος     Σιβρής Λάζαρος 144
03ος     Ζαχαρίου Μάριος 132
04ος     Φουντουλάκης Γιώργος 130
04ος     Μπογέας Αλέξης 130
05ος     Κοντιζάς Κωνσταντίνος 129
06ος     Μιχαηλίδης Ξενοφών 128
07ος     Χατζηανέστης Εμανουήλ 126
08η       Ελευθερίου Κατερήνα 125
08ος     Τσεβάς Γιώργος 125
08ος     Νεοφύτου Τάκης 125
08η       Ορφανού Αλεξάνδρα 125
09ος     Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 124
09ος     Λιόκαυτος Νικόλαος 124
09ος     Μιχιούρης Παύλος 124
10ος     Skenderi Erikson (Χάρης) 123
11ος     Νιάρχος Διονύσιος 122
11ος     Ζυγοκώστας Νικόλαος 122
11ος     Φαντάκης Γιώργος 122
12ος     Πολίτης Γιάννης 121

4ο Θέμα: Tattoo Design. Αποτελέσματα.

 

Apotelesmata 4 Tattoo Design 20192

 

Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Tattoo Design»: ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Φουντουλάκης Γιώργος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Σταύρου Στέλιος 24
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Σιβρής Λάζαρος 27
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λιόκαυτος Νικόλαος 30
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ίντος Δήμος 28
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Ορφανού Αλεξάνδρα 26
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Ελευθερίου Κατερήνα 29

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΚΕΝΤΡΩΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 26
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Φουντουλάκης Γιώργος 27
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Σταύρου Στέλιος 25
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Σιβρής Λάζαρος 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λιόκαυτος Νικόλαος 28
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ίντος Δήμος 29
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Ορφανού Αλεξάνδρα 30
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Ελευθερίου Κατερήνα 25

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 28
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Φουντουλάκης Γιώργος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 26
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Σταύρου Στέλιος 24
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Σιβρής Λάζαρος 29
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λιόκαυτος Νικόλαος 30
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ίντος Δήμος 24
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Ορφανού Αλεξάνδρα 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Ελευθερίου Κατερήνα 27

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΚΟΤΣΑΔΑΜ ΓΙΩΤΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 30
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Φουντουλάκης Γιώργος 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 27
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Σταύρου Στέλιος 24
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Σιβρής Λάζαρος 26
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λιόκαυτος Νικόλαος 29
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ίντος Δήμος 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Ορφανού Αλεξάνδρα 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Ελευθερίου Κατερήνα 28

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 24
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Φουντουλάκης Γιώργος 26
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Σταύρου Στέλιος 24
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Σιβρής Λάζαρος 24
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λιόκαυτος Νικόλαος 29
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ίντος Δήμος 27
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Ορφανού Αλεξάνδρα 28
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Ελευθερίου Κατερίνα 30

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ TATTOO DESIGN.

4ο Θέμα: Tattoo Design.

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 133
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Φουντουλάκης Γιώργος 128
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 126
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Σταύρου Στέλιος 121
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Σιβρής Λάζαρος 131
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λιόκαυτος Νικόλαος 146
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ίντος Δήμος 133
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Ορφανού Αλεξάνδρα 134
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Ελευθερίου Κατερήνα 139

Γενική κατάταξη στο Tattoo Design.

01ος    Λιόκαυτος Νικόλαος 146
02η      Ελευθερίου Κατερήνα 139
03η      Ορφανού Αλεξάνδρα 134
04ος    Ίντος Δήμος 133
04ος    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 133
05ος    Σιβρής Λάζαρος 131
06ος    Φουντουλάκης Γιώργος 128
07ος    Μπαζιωτόπουλος Κωνσταντίνος 126
08ος    Σταύρου Στέλιος 121

 

Σειρά κατάταξης των πέντε ανωτέρων βαθμολογιών για τον τίτλο

«Greek Barber Of The Year 2019».

Sira katataksis Barber 20192

Βαθμολογίες για τον τίτλο

«Greek Barber Of The Year 2019».

Sira katataksis Barber 20193


Greek Barber of the Year 2019

01ος    Σιβρής Λάζαρος 414
02ος    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 413
03ος    Ίντος Δήμος 404
04η      Ορφανού Αλεξάνδρα 398
05ος    Νεοφύτου Τάκης 392 

 

Καλλιτεχνικός διευθυντής διαγωνισμού: Bill Monastirlis

Διεύθυνση επικοινωνίας & Οργάνωσης:Xristoforos Glidopoylos

Περισσότερες πληροφορίες - Διευκρινίσεις για τα αποτελέσματα του διαγωνισμού στα

τηλέφωνα: 2130303057 &6993226330 Χριστόφορος Γλυδόπουλος.

 

ΚΑΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

HCGOMCVERT

FARCOM LOGO w19