winners

1ο Θέμα: Καρέ.Αποτελέσματα.

Apotelesmata 1 Kare 20192.1
Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Καρέ»: ΡΗΓΑΣ ΑΛΕΞΗΣ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΒΑΣΑΛΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Οικονόμου Μαργαρίτα 28
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Κάσια Κωνσταντίνα 30
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μακρή Φωτεινή 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ζακαρία Έντζι 24
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Ξενοφώντος Αλεξία 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Κυπριώτη Σοφία 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 29
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Νεοφύτου Ανδρέας 24
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18    Λίτσιου Αφροδίτη 26
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Ιωάννου Ιωάννα 25
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23  Γιαννούλας Αθανάσιος 27

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Οικονόμου Μαργαρίτα 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Κάσια Κωνσταντίνα 29
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μακρή Φωτεινή 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ζακαρία Έντζι 26
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Ξενοφώντος Αλεξία 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Κυπριώτη Σοφία 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 28
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Νεοφύτου Ανδρέας 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18    Λίτσιου Αφροδίτη 27
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Ιωάννου Ιωάννα 24
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23  Γιαννούλας Αθανάσιος 30

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΡΗΓΑΣ ΑΛΕΞΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Οικονόμου Μαργαρίτα 27
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Κάσια Κωνσταντίνα 30
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μακρή Φωτεινή 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ζακαρία Έντζι 25
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Ξενοφώντος Αλεξία 24
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Κυπριώτη Σοφία 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 29
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Νεοφύτου Ανδρέας 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18    Λίτσιου Αφροδίτη 26
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Ιωάννου Ιωάννα 25
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23  Γιαννούλας Αθανάσιος 28

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΣΒΑΝΑΣ ΧΑΡΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Οικονόμου Μαργαρίτα 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Κάσια Κωνσταντίνα 30
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μακρή Φωτεινή 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ζακαρία Έντζι 26
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Ξενοφώντος Αλεξία 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Κυπριώτη Σοφία 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 28
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Νεοφύτου Ανδρέας 27
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18    Λίτσιου Αφροδίτη 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Ιωάννου Ιωάννα 25
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23  Γιαννούλας Αθανάσιος 29

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Οικονόμου Μαργαρίτα 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Κάσια Κωνσταντίνα 26
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μακρή Φωτεινή 24
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ζακαρία Έντζι 25
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Ξενοφώντος Αλεξία 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Κυπριώτη Σοφία 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 29
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Νεοφύτου Ανδρέας 27
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18    Λίτσιου Αφροδίτη 26
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Ιωάννου Ιωάννα 25
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23  Γιαννούλας Αθανάσιος 30

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΚΑΡΕ.
1ο Θέμα: Καρέ.
1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Οικονόμου Μαργαρίτα 130
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Κάσια Κωνσταντίνα 145
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μακρή Φωτεινή 120
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ζακαρία Έντζι 126
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Ξενοφώντος Αλεξία 124
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Κυπριώτη Σοφία 121
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Κοντιζάς Κωνσταντίνος 143
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Νεοφύτου Ανδρέας 128
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18    Λίτσιου Αφροδίτη 130
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Ιωάννου Ιωάννα 124
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23  Γιαννούλας Αθανάσιος 144

Γενική κατάταξη στο Καρέ.

01η    Κάσια Κωνσταντίνα 145
02ος  Γιαννούλας Αθανάσιος 144
03ος  Κοντιζάς Κωνσταντίνος 143
04η    Οικονόμου Μαργαρίτα 130
04η    Λίτσιου Αφροδίτη 130
05ος  Νεοφύτου Ανδρέας 128
06η    Ζακαρία Έντζι 126
07η    Ξενοφώντος Αλεξία 124
07η    Ιωάννου Ιωάννα 124
08η    Κυπριώτη Σοφία 121
09η    Μακρή Φωτεινή 120

 

2ο Θέμα: Bridal Hairstyle. Αποτελέσματα.

Apotelesmata 2 Nifiko 20192
Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Bridal Hairstyle»: ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μουσούλη Χρύσα 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Αργυροπούλου Βασιλική 26
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ξενοφώντος Αλεξία 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Ζακαρία Έντζι 28
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Κάσια Κωνσταντίνα 29
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Στεφανίδου Ζανέτ Παρθένα 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ντόκου Βίκυ 27
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Λίτσιου Αφροδίτη 24
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18  Ελευθερίου Κατερίνα 24
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21  Αγαπίδης Θεόδωρος 24
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Γιαννούλας Αθανάσιος 30

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μουσούλη Χρύσα 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Αργυροπούλου Βασιλική 26
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ξενοφώντος Αλεξία 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Ζακαρία Έντζι 28
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Κάσια Κωνσταντίνα 30
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Στεφανίδου Ζανέτ Παρθένα 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ντόκου Βίκυ 27
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Λίτσιου Αφροδίτη 24
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 25
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18  Ελευθερίου Κατερίνα 24
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21  Αγαπίδης Θεόδωρος 24
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Γιαννούλας Αθανάσιος 29

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΚΕΛΑΔΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μουσούλη Χρύσα 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Αργυροπούλου Βασιλική 25
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ξενοφώντος Αλεξία 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Ζακαρία Έντζι 30
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Κάσια Κωνσταντίνα 29
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Στεφανίδου Ζανέτ Παρθένα 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ντόκου Βίκυ 26
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Λίτσιου Αφροδίτη 24
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 27
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18  Ελευθερίου Κατερίνα 24
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21  Αγαπίδης Θεόδωρος 24
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Γιαννούλας Αθανάσιος 28

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μουσούλη Χρύσα 24
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Αργυροπούλου Βασιλική 24
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ξενοφώντος Αλεξία 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Ζακαρία Έντζι 28
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Κάσια Κωνσταντίνα 29
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Στεφανίδου Ζανέτ Παρθένα 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ντόκου Βίκυ 27
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Λίτσιου Αφροδίτη 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 26
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18  Ελευθερίου Κατερίνα 25
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21  Αγαπίδης Θεόδωρος 25
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Γιαννούλας Αθανάσιος 30

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μουσούλη Χρύσα 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Αργυροπούλου Βασιλική 24
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ξενοφώντος Αλεξία 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Ζακαρία Έντζι 28
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Κάσια Κωνσταντίνα 29
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Στεφανίδου Ζανέτ Παρθένα 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ντόκου Βίκυ 27
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Λίτσιου Αφροδίτη 25
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 26
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18  Ελευθερίου Κατερίνα 24
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21  Αγαπίδης Θεόδωρος 24
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Γιαννούλας Αθανάσιος 30

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ BRIDAL HAIRSTYLE.
2ο Θέμα: Bridal Hairstyle.

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μουσούλη Χρύσα 124
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Αργυροπούλου Βασιλική 125
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ξενοφώντος Αλεξία 125
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Ζακαρία Έντζι 142
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Κάσια Κωνσταντίνα 146
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Στεφανίδου Ζανέτ Παρθένα 123
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ντόκου Βίκυ 134
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Λίτσιου Αφροδίτη 122
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 127
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18  Ελευθερίου Κατερίνα 121
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21  Αγαπίδης Θεόδωρος 121
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22  Γιαννούλας Αθανάσιος 147

Γενική κατάταξη στο Bridal Hairstyle.

01ος    Γιαννούλας Αθανάσιος 147
02η      Κάσια Κωνσταντίνα 146
03η      Ζακαρία Έντζι 142
04η      Ντόκου Βίκυ 134
05η      Bosneaga Elena 127
06η      Αργυροπούλου Βασιλική 125
06η      Ξενοφώντος Αλεξία 125
07η      Μουσούλη Χρύσα 124
08η      Στεφανίδου Ζανέτ Παρθένα 123
09η      Λίτσιου Αφροδίτη 122
10ος    Αγαπίδης Θεόδωρος 121
10η      Ελευθερίου Κατερίνα 121

3ο Θέμα: Χτένισμα δεκαετίας (1960). Αποτελέσματα.

Apotelesmata 3 1960 20192

Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Χτένισμα δεκαετίας (1960)»: ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μαρκουλή Μαρία 24
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ζακαρία Έντζι 29
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ντόκου Βίκυ 26
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Κάσια Κωνσταντίνα 30
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ξενοφώντος Αλεξία 24
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λίτσιου Αφροδίτη 24
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ιωάννου Ιωάννα 27
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Γιαννούλας Αθανάσιος 28
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 25

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μαρκουλή Μαρία 24
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ζακαρία Έντζι 28
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ντόκου Βίκυ 26
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Κάσια Κωνσταντίνα 29
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ξενοφώντος Αλεξία 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λίτσιου Αφροδίτη 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ιωάννου Ιωάννα 25
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Γιαννούλας Αθανάσιος 30
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 27

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΜΠΑΡΤΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μαρκουλή Μαρία 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ζακαρία Έντζι 29
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ντόκου Βίκυ 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Κάσια Κωνσταντίνα 28
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ξενοφώντος Αλεξία 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λίτσιου Αφροδίτη 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ιωάννου Ιωάννα 26
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Γιαννούλας Αθανάσιος 30
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 27

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μαρκουλή Μαρία 24
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ζακαρία Έντζι 29
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ντόκου Βίκυ 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Κάσια Κωνσταντίνα 30
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ξενοφώντος Αλεξία 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λίτσιου Αφροδίτη 26
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ιωάννου Ιωάννα 26
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Γιαννούλας Αθανάσιος 28
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 27

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μαρκουλή Μαρία 25
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ζακαρία Έντζι 29
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ντόκου Βίκυ 25
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Κάσια Κωνσταντίνα 30
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ξενοφώντος Αλεξία 25
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λίτσιου Αφροδίτη 25
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ιωάννου Ιωάννα 27
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Γιαννούλας Αθανάσιος 28
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 26

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ (1960).

3ο Θέμα: Χτένισμα δεκαετίας (1960).

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Μαρκουλή Μαρία 122
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ζακαρία Έντζι 144
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Ντόκου Βίκυ 127
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Κάσια Κωνσταντίνα 147
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ξενοφώντος Αλεξία 124
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Λίτσιου Αφροδίτη 125
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13    Ιωάννου Ιωάννα 131
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14    Γιαννούλας Αθανάσιος 144
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Bosneaga Elena 132

Γενική κατάταξη στο Χτένισμα δεκαετίας (1960).

Λόγω ισοβαθμίας στην δεύτερη θέση, η κατάταξη διαμορφώθηκε βάση βαθμολογίας της προέδρου των κριτών

«ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ», η οποία βαθμολόγησε τον Γιαννούλα Αθανάσιο με 30 και την Ζακαρία Έντζι με 28.

01η     Κάσια Κωνσταντίνα 147
02ος   Γιαννούλας Αθανάσιος 144
03η     Ζακαρία Έντζι 144
04η     Bosneaga Elena 132
05η     Ιωάννου Ιωάννα 131
06η     Ντόκου Βίκυ 127
07η     Λίτσιου Αφροδίτη 125
08η     Ξενοφώντος Αλεξία 124
09η     Μαρκουλή Μαρία 122


4ο Θέμα: HAIRPROF SHOT (2019). Αποτελέσματα.

Apotelesmata 4 SHOT2

 

Φωτογραφίες Διαγωνιζομένων

 

contest foto

 


Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «HAIRPROF SHOT (2019)»: ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΗΣ - HAIR EDITOR

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01   Μαχάτος Χρήστος 26
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02   Γιαννούλας Αθανάσιος 30
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03   Κάσια Κωνσταντίνα 29
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04   Ντόκου Βίκυ 27
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05   Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 25
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06   Κυπριώτη Σοφία 24
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07   Προκόπης Παναγιώτης 28

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - PHOTOGRAPHER

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01   Μαχάτος Χρήστος 30
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02   Γιαννούλας Αθανάσιος 27
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03   Κάσια Κωνσταντίνα 28
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04   Ντόκου Βίκυ 25
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05   Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 29
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06   Κυπριώτη Σοφία 24
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07   Προκόπης Παναγιώτης 26

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΛΑΤΟΥ ΦΡΥΝΗ - HAIR EDITOR

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01   Μαχάτος Χρήστος 29
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02   Γιαννούλας Αθανάσιος 27
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03   Κάσια Κωνσταντίνα 30
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04   Ντόκου Βίκυ 28
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05   Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 26
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06   Κυπριώτη Σοφία 25
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07   Προκόπης Παναγιώτης 24

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ - HAIR STYLIST

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01   Μαχάτος Χρήστος 28
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02   Γιαννούλας Αθανάσιος 27
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03   Κάσια Κωνσταντίνα 30
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04   Ντόκου Βίκυ 29
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05   Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 25
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06   Κυπριώτη Σοφία 24
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07   Προκόπης Παναγιώτης 26

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΒΟΥΛΑΛΑ ΣΟΦΙΑ - MAKE UP ARTIST

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01   Μαχάτος Χρήστος 30
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02   Γιαννούλας Αθανάσιος 26
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03   Κάσια Κωνσταντίνα 27
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04   Ντόκου Βίκυ 29
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05   Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 25
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06   Κυπριώτη Σοφία 24
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07   Προκόπης Παναγιώτης 28

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (6): MIRO MIRO - HAIR STYLIST

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01    Μαχάτος Χρήστος 25
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02    Γιαννούλας Αθανάσιος 29
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03    Κάσια Κωνσταντίνα 30
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04    Ντόκου Βίκυ 27
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05    Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 28
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06    Κυπριώτη Σοφία 24
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07    Προκόπης Παναγιώτης 26


ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (7): ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ - HAIR STYLIST

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01    Μαχάτος Χρήστος 30
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02    Γιαννούλας Αθανάσιος 27
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03    Κάσια Κωνσταντίνα 26
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04    Ντόκου Βίκυ 28
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05    Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 24
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06    Κυπριώτη Σοφία 25
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07    Προκόπης Παναγιώτης 29

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (8): ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - HAIR STYLIST

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01    Μαχάτος Χρήστος 26
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02    Γιαννούλας Αθανάσιος 24
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03    Κάσια Κωνσταντίνα 28
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04    Ντόκου Βίκυ 30
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05    Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 27
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06    Κυπριώτη Σοφία 25
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07    Προκόπης Παναγιώτης 29


ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (9): ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - HAIR STYLIST

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01    Μαχάτος Χρήστος 28
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02    Γιαννούλας Αθανάσιος 24
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03    Κάσια Κωνσταντίνα 26
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04    Ντόκου Βίκυ 27
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05    Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 30
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06    Κυπριώτη Σοφία 25
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07    Προκόπης Παναγιώτης 29

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (10): ΚΟΙΝΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01     Μαχάτος Χρήστος 27
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02    Γιαννούλας Αθανάσιος 30
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03    Κάσια Κωνσταντίνα 29
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04    Ντόκου Βίκυ 28
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05    Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 26
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06    Κυπριώτη Σοφία 24
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07    Προκόπης Παναγιώτης 25


ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ HAIRPROF SHOT (2019).

4ο Θέμα: HAIRPROF SHOT (2019)

1. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 01   Μαχάτος Χρήστος 279 : 2 = 139,5 στρογγυλοποιημένο 140
2. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 02   Γιαννούλας Αθανάσιος 271 : 2 = 135,6 στρογγυλοποιημένο 136
3. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 03   Κάσια Κωνσταντίνα 283 : 2 = 141,5 στρογγυλοποιημένο 142
4. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 04   Ντόκου Βίκυ 278 : 2 = 139
5. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 05   Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 265 : 2 = 132,5 στρογγυλοποιημένο 133
6. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 06   Κυπριώτη Σοφία 244 : 2 = 122
7. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 07   Προκόπης Παναγιώτης 270 : 2 = 135

 

Γενική κατάταξη  HAIRPROF SHOT (2019).

01η     Κάσια Κωνσταντίνα 142
02ος   Μαχάτος Χρήστος 140
03η     Ντόκου Βίκυ 139
04ος   Γιαννούλας Αθανάσιος 136
05ος   Προκόπης Παναγιώτης 135
06η     Καπαγερίδου Μαρία Έλενα 133
07η     Κυπριώτη Σοφία 122

 

Σειρά κατάταξης των πέντε ανωτέρων βαθμολογιών για τον τίτλο

«Greek Hairdresser of the Year 2019».

 

Sira katataksis Hairdressing 20192

Βαθμολογία για τον τίτλο

«Greek Hairdresser of the Year 2019»

 Sira katataksis Hairdressing 20193


Greek Hairdresser of the Year 2019

01η     Κάσια Κωνσταντίνα 438
02ος   Γιαννούλας Αθανάσιος 435
03η     Ζακαρία Έντζι 412
04η     Ντόκου Βίκυ 400
05η     Λίτσιου Αφροδίτη 377

 

Καλλιτεχνικός διευθυντής διαγωνισμού: Milonas Giorgos

Διεύθυνση επικοινωνίας & Οργάνωσης:Xristoforos Glidopoylos

Περισσότερες πληροφορίες - Διευκρινίσεις για τα αποτελέσματα του διαγωνισμού στα

τηλέφωνα: 2130303057 &6993226330 Χριστόφορος Γλυδόπουλος.

 

ΚΑΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

HCGOMCVERT

FARCOM LOGO w19