winners

1ο Θέμα: Καρέ. Αποτελέσματα.

 Apotelesmata 1 Kare 20192
Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Καρέ»: ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ.

Μετά από σύσκεψη του διευθυντή οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδοπούλου Χριστόφορου με την επιτροπή των καθηγητών όλων των σχολών που συμμετείχαν στον διαγωνισμό, αποφασίστηκε ότι, για τη καλύτερη διασφάλιση των αντικειμενικών αποτελεσμάτων η κριτική επιτροπή απαρτίζεται από διακεκριμένους επαγγελματίες Κομμωτές και Barbers καθώς και από καθηγητές σχολών με τον όρο να μην έχουν παιδιά σπουδαστές των σχολών τους, που διαγωνίζονται στο θέμα που εκείνοι θα κρίνουν. 

Ο καλλιτεχνικός διευθυντής Γεώργιος Μυλωνάς και ο διευθυντής οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδόπουλος Χριστόφορος θέλουν να ευχαριστήσουν όλους τους καθηγητές των σχολών που συνεργάστηκαν με τη διοργάνωση και ιδιαιτέρως τους επαγγελματίες Kομμωτές και Barbers που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα.

Παραθέτουμε τους καθηγητές των σχολών.

ΑΝΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ: Δημόσιο ΙΕΚ Λιβαδιάς «Γραμματεία»
ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης
ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: MASTER’S HAIR
ΓΙΑΡΕΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: DATA TYPE ΚΔΒΜ2
ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ: ΕΠΑΛ Λιβαδιάς «Γραμματεία»
ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ: ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου «Γραμματεία»
ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης
ΜΑΝΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
ΡΕΝΑ ΚΟΡΚΙΔΟΥ: 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

Παραθέτουμε τους επαγγελματίες κομμωτές και Barbers.

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ
ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ
ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Γραμματεία:

ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ
ΑΝΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ
ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ

Committee:

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Κριτές μετά από κλήρωση:

ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ DATA TYPE ΚΔΒΜ2

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Bronitska Malhozhata 27 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03    Πιστιόλας Ιωάννης 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04    Στουραϊτου Κλειώ 29 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Cornea Dorina 30 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08    Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Bronitska Malhozhata 27 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03    Πιστιόλας Ιωάννης 30 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04    Στουραϊτου Κλειώ 29 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Cornea Dorina 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μάλαμα Ελένη 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08    Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Bronitska Malhozhata 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03    Πιστιόλας Ιωάννης 29 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04    Στουραϊτου Κλειώ 28 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Cornea Dorina 30 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μάλαμα Ελένη 27 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08    Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Bronitska Malhozhata 30 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 27 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03   Πιστιόλας Ιωάννης 29 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04   Στουραϊτου Κλειώ 28 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05   Cornea Dorina 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06   Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κομμωτής
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Bronitska Malhozhata 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03    Πιστιόλας Ιωάννης 29 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04    Στουραϊτου Κλειώ 27 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Cornea Dorina 30 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μάλαμα Ελένη 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08    Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΚΑΡΕ.
1ο Θέμα: Καρέ.

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Bronitska Malhozhata 134 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 133 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03    Πιστιόλας Ιωάννης 145 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04    Στουραϊτου Κλειώ 141 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Cornea Dorina 144 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06    Μάλαμα Ελένη 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08    Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

Γενική κατάταξη στο Καρέ.
01ος    Πιστιόλας Ιωάννης 145 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
02η      Cornea Dorina 144 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
03η      Στουραϊτου Κλειώ 141 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
04η      Bronitska Malhozhata 134 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
05η      Ριζοπούλου Ελένη Θεοδώρα 133 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
06η      Μάλαμα Ελένη 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
06η      Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας

 

2ο Θέμα: Ανδρικό πορτραίτο. Αποτελέσματα.

Apotelesmata 2 Ant Pot 20192


Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Ανδρικό πορτραίτο»: ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.

Μετά από σύσκεψη του διευθυντή οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδοπούλου Χριστόφορου με την επιτροπή των καθηγητών όλων των σχολών που συμμετείχαν στον διαγωνισμό, αποφασίστηκε ότι, για τη καλύτερη διασφάλιση των αντικειμενικών αποτελεσμάτων η κριτική επιτροπή απαρτίζεται από διακεκριμένους επαγγελματίες Κομμωτές και Barbers καθώς και από καθηγητές σχολών με τον όρο να μην έχουν παιδιά σπουδαστές των σχολών τους, που διαγωνίζονται στο θέμα που εκείνοι θα κρίνουν. 

Ο καλλιτεχνικός διευθυντής Γεώργιος Μυλωνάς και ο διευθυντής οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδόπουλος Χριστόφορος θέλουν να ευχαριστήσουν όλους τους καθηγητές των σχολών που συνεργάστηκαν με τη διοργάνωση και ιδιαιτέρως τους επαγγελματίες Kομμωτές και Barbers που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα.


Παραθέτουμε τους καθηγητές των σχολών.


ΑΝΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ: Δημόσιο ΙΕΚ Λιβαδιάς «Γραμματεία»
ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης
ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: MASTER’S HAIR
ΓΙΑΡΕΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: DATA TYPE ΚΔΒΜ2
ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ: ΕΠΑΛ Λιβαδιάς «Γραμματεία»
ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ: ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου «Γραμματεία»
ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης
ΜΑΝΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
ΡΕΝΑ ΚΟΡΚΙΔΟΥ: 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

Παραθέτουμε τους επαγγελματίες κομμωτές και Barbers.

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ
ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ
ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Γραμματεία:

ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ
ΑΝΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ
ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ

Committee:

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Mετά από κλήρωση κριτές:

ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Κομμώτρια

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Κοκκώνης Πέτρος 25 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αντωνίου Πασχάλης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κατσέλης Δημήτρης 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τσιοδόπουλος Δημήτρης 26 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Πάνος Νίκος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Μπέκος Ραφαήλ 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Λαρίσης Γιάννης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ψυλλάκης Γιώργος 27 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Βασιλείου Ιάσονας 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Μόλιστι Ενκλάντ 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Ξενοκώστας Σταύρος 25 Beauty Training Center
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Κονταρίνης Νικόλαος 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Αντάρης Θωμάς 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Ρεβέκης Κωνσταντίνος 28 VANG ACADEMY
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Σίμος Γεώργιος 29 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Καγιάννης Κωνσταντίνος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Κοκκώνης Πέτρος 25 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αντωνίου Πασχάλης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κατσέλης Δημήτρης 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τσιοδόπουλος Δημήτρης 30 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Πάνος Νίκος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Μπέκος Ραφαήλ 24 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Λαρίσης Γιάννης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ψυλλάκης Γιώργος 25 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Βασιλείου Ιάσονας 29 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Μόλιστι Ενκλάντ 24 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Ξενοκώστας Σταύρος 24 Beauty Training Center
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Κονταρίνης Νικόλαος 28 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Αντάρης Θωμάς 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Ρεβέκης Κωνσταντίνος 26 VANG ACADEMY
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Σίμος Γεώργιος 27 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Καγιάννης Κωνσταντίνος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Κοκκώνης Πέτρος 25 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αντωνίου Πασχάλης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κατσέλης Δημήτρης 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τσιοδόπουλος Δημήτρης 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Πάνος Νίκος 26 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Μπέκος Ραφαήλ 24 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Λαρίσης Γιάννης 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ψυλλάκης Γιώργος 27 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Βασιλείου Ιάσονας 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Μόλιστι Ενκλάντ 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Ξενοκώστας Σταύρος 25 Beauty Training Center
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Κονταρίνης Νικόλαος 28 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Αντάρης Θωμάς 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Ρεβέκης Κωνσταντίνος 24 VANG ACADEMY
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Σίμος Γεώργιος 29 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Καγιάννης Κωνσταντίνος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ Κομμώτρια

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Κοκκώνης Πέτρος 24 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αντωνίου Πασχάλης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κατσέλης Δημήτρης 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τσιοδόπουλος Δημήτρης 26 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Πάνος Νίκος 29 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Μπέκος Ραφαήλ 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Λαρίσης Γιάννης 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ψυλλάκης Γιώργος 26 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Βασιλείου Ιάσονας 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Μόλιστι Ενκλάντ 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Ξενοκώστας Σταύρος 24 Beauty Training Center
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Κονταρίνης Νικόλαος 26 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Αντάρης Θωμάς 27 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Ρεβέκης Κωνσταντίνος 24 VANG ACADEMY
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Σίμος Γεώργιος 28 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Καγιάννης Κωνσταντίνος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Κοκκώνης Πέτρος 25 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αντωνίου Πασχάλης 27 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κατσέλης Δημήτρης 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τσιοδόπουλος Δημήτρης 29 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Πάνος Νίκος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Μπέκος Ραφαήλ 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Λαρίσης Γιάννης 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Ψυλλάκης Γιώργος 25 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Βασιλείου Ιάσονας 26 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Μόλιστι Ενκλάντ 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Ξενοκώστας Σταύρος 25 Beauty Training Center
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Κονταρίνης Νικόλαος 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17    Αντάρης Θωμάς 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Ρεβέκης Κωνσταντίνος 30 VANG ACADEMY
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Σίμος Γεώργιος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Καγιάννης Κωνσταντίνος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΑΝΔΡΙΚΟ ΠΟΡΤΡΑΙΤΟ.

2ο Θέμα: Ανδρικό πορτραίτο.

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01    Κοκκώνης Πέτρος 124 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02    Αντωνίου Πασχάλης 127 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03    Κατσέλης Δημήτρης 123 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04    Τσιοδόπουλος Δημήτρης 136 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05    Πάνος Νίκος 130 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07    Μπέκος Ραφαήλ 126 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08    Λαρίσης Γιάννης 123 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09    Ψυλλάκης Γιώργος 130 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10    Βασιλείου Ιάσονας 145 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12  Μόλιστι Ενκλάντ 124 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13  Ξενοκώστας Σταύρος 123 Beauty Training Center
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15  Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 120 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16  Κονταρίνης Νικόλαος 132 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17  Αντάρης Θωμάς 126 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18  Ρεβέκης Κωνσταντίνος 132 VANG ACADEMY
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19  Σίμος Γεώργιος 138 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20  Καγιάννης Κωνσταντίνος 120 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

Γενική κατάταξη στο Ανδρικό πορτραίτο.

01ος    Βασιλείου Ιάσονας 145 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
02ος    Σίμος Γεώργιος 138 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
03ος    Τσιοδόπουλος Δημήτρης 136 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
04ος    Κονταρίνης Νικόλαος 132 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
04ος    Ρεβέκης Κωνσταντίνος 132 VANG ACADEMY
05ος    Πάνος Νίκος 130 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
05ος    Ψυλλάκης Γιώργος 130 1ο ΕΠΑΛ Περιστερίου
06ος    Αντωνίου Πασχάλης 127 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
07ος    Αντάρης Θωμάς 126 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
07ος    Μπέκος Ραφαήλ 126 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
08ος    Κοκκώνης Πέτρος 124 1ο ΕΠΑΛ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
08ος    Μόλιστι Ενκλάντ 124 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
09ος    Κατσέλης Δημήτρης 123 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
09ος    Λαρίσης Γιάννης 123 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
09ος    Ξενοκώστας Σταύρος 123 Beauty Training Center
10ος    Καγιάννης Κωνσταντίνος 120 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
10η      Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 120 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας


3ο Θέμα: Κλασική Μπανάνα. Αποτελέσματα.

Apotelesmata 3 Mpanana 20192
Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Κλασική Μπανάνα»: ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ.

Μετά από σύσκεψη του διευθυντή οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδοπούλου Χριστόφορου με την επιτροπή των καθηγητών όλων των σχολών που συμμετείχαν στον διαγωνισμό, αποφασίστηκε ότι, για τη καλύτερη διασφάλιση των αντικειμενικών αποτελεσμάτων η κριτική επιτροπή απαρτίζεται από διακεκριμένους επαγγελματίες Κομμωτές και Barbers καθώς και από καθηγητές σχολών με τον όρο να μην έχουν παιδιά σπουδαστές των σχολών τους, που διαγωνίζονται στο θέμα που εκείνοι θα κρίνουν. 

Ο καλλιτεχνικός διευθυντής Γεώργιος Μυλωνάς και ο διευθυντής οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδόπουλος Χριστόφορος θέλουν να ευχαριστήσουν όλους τους καθηγητές των σχολών που συνεργάστηκαν με τη διοργάνωση και ιδιαιτέρως τους επαγγελματίες Kομμωτές και Barbers που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα.


Παραθέτουμε τους καθηγητές των σχολών.

ΑΝΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ: Δημόσιο ΙΕΚ Λιβαδιάς «Γραμματεία»
ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης
ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: MASTER’S HAIR
ΓΙΑΡΕΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: DATA TYPE ΚΔΒΜ2
ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ: ΕΠΑΛ Λιβαδιάς «Γραμματεία»
ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ: ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου «Γραμματεία»
ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης
ΜΑΝΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
ΡΕΝΑ ΚΟΡΚΙΔΟΥ: 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

Παραθέτουμε τους επαγγελματίες κομμωτές και Barbers.

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ
ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ
ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Γραμματεία:

ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ
ΑΝΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ
ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ

Committee:

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Μετά από κλήρωση κριτές:

ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: MASTER’S HAIR

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Cornea Dorina 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Περνάρη Σεβαστή 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Χαΐρι Ελισάβετ 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Αναγνωστοπούλου Γεωργία 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Παφίλα Γεωργία 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Todorova Tanya 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11     Στουραϊτου Κλειώ 24 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Bronitska Malhozhata 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Kana Ervis 24 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Μαχαίρας Σταύρος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Σταμούλη Χριστίνα 27 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Γαβριελάτου Αλεξία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Παπακωνσταντίνου Αγγελική 24 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Kaso Renaldo 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σαμπανάϊ Δήμητρα 24 DATA TYPE
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Κίντη Νικολέτα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Γεωργίου Αντωνία 29 Κύπρος
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Μίχα Αικατερίνη 27 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Αργύρη Δέσποινα 26 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Σταυρίδη Ελένη 26 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Μπαρούτα Φωτεινή 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Κομμώτρια

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Cornea Dorina 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Περνάρη Σεβαστή 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Χαΐρι Ελισάβετ 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Αναγνωστοπούλου Γεωργία 24 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Παφίλα Γεωργία 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Todorova Tanya 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11     Στουραϊτου Κλειώ 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Bronitska Malhozhata 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Kana Ervis 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Μαχαίρας Σταύρος 26 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Σταμούλη Χριστίνα 27 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Γαβριελάτου Αλεξία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Παπακωνσταντίνου Αγγελική 25 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Kaso Renaldo 29 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σαμπανάϊ Δήμητρα 24 DATA TYPE
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 28 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Κίντη Νικολέτα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Γεωργίου Αντωνία 30 Κύπρος
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Μίχα Αικατερίνη 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Αργύρη Δέσποινα 27 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Σταυρίδη Ελένη 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Μπαρούτα Φωτεινή 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Cornea Dorina 29 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Περνάρη Σεβαστή 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Μάλαμα Ελένη 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Χαΐρι Ελισάβετ 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Αναγνωστοπούλου Γεωργία 24 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Παφίλα Γεωργία 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Todorova Tanya 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11     Στουραϊτου Κλειώ 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Bronitska Malhozhata 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Kana Ervis 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Μαχαίρας Σταύρος 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Σταμούλη Χριστίνα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Γαβριελάτου Αλεξία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Παπακωνσταντίνου Αγγελική 26 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Kaso Renaldo 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σαμπανάϊ Δήμητρα 26 DATA TYPE
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Κίντη Νικολέτα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Γεωργίου Αντωνία 28 Κύπρος
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Μίχα Αικατερίνη 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Αργύρη Δέσποινα 27 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Σταυρίδη Ελένη 27 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Μπαρούτα Φωτεινή 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ Κομμώτρια

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Cornea Dorina 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Περνάρη Σεβαστή 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Μάλαμα Ελένη 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Χαΐρι Ελισάβετ 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Αναγνωστοπούλου Γεωργία 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Παφίλα Γεωργία 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Todorova Tanya 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11     Στουραϊτου Κλειώ 27 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Bronitska Malhozhata 26 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Kana Ervis 24 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Μαχαίρας Σταύρος 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Σταμούλη Χριστίνα 26 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Γαβριελάτου Αλεξία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Παπακωνσταντίνου Αγγελική 27 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Kaso Renaldo 30 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σαμπανάϊ Δήμητρα 24 DATA TYPE
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Κίντη Νικολέτα 23 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Γεωργίου Αντωνία 29 Κύπρος
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Μίχα Αικατερίνη 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Αργύρη Δέσποινα 23 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Σταυρίδη Ελένη 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Μπαρούτα Φωτεινή 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Cornea Dorina 27 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Περνάρη Σεβαστή 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Χαΐρι Ελισάβετ 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Αναγνωστοπούλου Γεωργία 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Παφίλα Γεωργία 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Todorova Tanya 24 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11     Στουραϊτου Κλειώ 26 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Bronitska Malhozhata 26 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Kana Ervis 24 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Μαχαίρας Σταύρος 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Σταμούλη Χριστίνα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Γαβριελάτου Αλεξία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Παπακωνσταντίνου Αγγελική 25 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Kaso Renaldo 27 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σαμπανάϊ Δήμητρα 25 DATA TYPE
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 27 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Κίντη Νικολέτα 26 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Γεωργίου Αντωνία 30 Κύπρος
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Μίχα Αικατερίνη 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Αργύρη Δέσποινα 28 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Σταυρίδη Ελένη 29 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Μπαρούτα Φωτεινή 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΠΑΝΑΝΑ.

3ο Θέμα: Κλασική Μπανάνα.

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Cornea Dorina 138 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Περνάρη Σεβαστή 121 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Μάλαμα Ελένη 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Χαΐρι Ελισάβετ 121 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 122 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Αναγνωστοπούλου Γεωργία 123 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Παφίλα Γεωργία 121 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10     Todorova Tanya 120 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11     Στουραϊτου Κλειώ 127 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Bronitska Malhozhata 126 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Kana Ervis 122 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Μαχαίρας Σταύρος 124 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Σταμούλη Χριστίνα 129 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Γαβριελάτου Αλεξία 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Παπακωνσταντίνου Αγγελική 127 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Kaso Renaldo 146 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σαμπανάϊ Δήμητρα 123 DATA TYPE
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 128 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Κίντη Νικολέτα 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Γεωργίου Αντωνία 146 Κύπρος
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 24   Μίχα Αικατερίνη 125 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 26   Αργύρη Δέσποινα 131 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Σταυρίδη Ελένη 131 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 122 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Μπαρούτα Φωτεινή 122 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

Γενική κατάταξη στην Κλασική Μπανάνα.
Λόγω ισοβαθμίας στην πρώτη θέση, η κατάταξη διαμορφώθηκε βάση της  βαθμολογίας της προέδρου των κριτών του θέματος «ΕΙΡΗΝΗΣ ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ» η οποία βαθμολόγησε την Γεωργίου Αντωνία με 30 και τον Kaso Renaldo με 29.

01η     Γεωργίου Αντωνία 146 Κύπρος
02ος   Kaso Renaldo 146 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
03η     Cornea Dorina 138 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
04η     Αργύρη Δέσποινα 131 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
04η     Σταυρίδη Ελένη 131 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
05η     Σταμούλη Χριστίνα 129 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
06η     Τσιμπίδα Γεωργία Χρυσοβαλάντω 128 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
07η     Παπακωνσταντίνου Αγγελική 127 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
07η     Στουραϊτου Κλειώ 127 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
08η     Bronitska Malhozhata 126 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
09η     Μίχα Αικατερίνη 125 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
10ος   Μαχαίρας Σταύρος 124 ΙΕΚ ΟΑΕΔ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
11η     Αναγνωστοπούλου Γεωργία 123 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
11η     Γαβριελάτου Αλεξία 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
11η     Κίντη Νικολέτα 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
11η     Μάλαμα Ελένη 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
11η     Σαμπανάϊ Δήμητρα 123 DATA TYPE
12ος   Kana Ervis 122 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
12η     Μπαρούτα Φωτεινή 122 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
12η     Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 122 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
12η     Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 122 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
13η     Παφίλα Γεωργία 121 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
13η     Περνάρη Σεβαστή 121 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
13η     Χαΐρι Ελισάβετ 121 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων
14η     Todorova Tanya 120 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ


4ο Θέμα: Γυναικείο πορτραίτο. Αποτελέσματα.

Apotelesmata 4 Gin Potr 20192

Πρόεδρος κριτών για το Θέμα «Γυναικείο πορτραίτο»: ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ.

Μετά από σύσκεψη του διευθυντή οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδοπούλου Χριστόφορου με την επιτροπή των καθηγητών όλων των σχολών που συμμετείχαν στον διαγωνισμό, αποφασίστηκε ότι, για τη καλύτερη διασφάλιση των αντικειμενικών αποτελεσμάτων η κριτική επιτροπή απαρτίζεται από διακεκριμένους επαγγελματίες Κομμωτές και Barbers καθώς και από καθηγητές σχολών με τον όρο να μην έχουν παιδιά σπουδαστές των σχολών τους, που διαγωνίζονται στο θέμα που εκείνοι θα κρίνουν. 

Ο καλλιτεχνικός διευθυντής Γεώργιος Μυλωνάς και ο διευθυντής οργάνωσης των διαγωνισμών κ. Γλυδόπουλος Χριστόφορος θέλουν να ευχαριστήσουν όλους τους καθηγητές των σχολών που συνεργάστηκαν με τη διοργάνωση και ιδιαιτέρως τους επαγγελματίες Kομμωτές και Barbers που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα.


Παραθέτουμε τους καθηγητές των σχολών.

ΑΝΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ: Δημόσιο ΙΕΚ Λιβαδιάς «Γραμματεία»
ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης
ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: MASTER’S HAIR
ΓΙΑΡΕΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: DATA TYPE ΚΔΒΜ2
ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ: ΕΠΑΛ Λιβαδιάς «Γραμματεία»
ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ: ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου «Γραμματεία»
ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ: ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ Κέντρο Δια Βίου Μάθησης
ΜΑΝΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
ΡΕΝΑ ΚΟΡΚΙΔΟΥ: 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

Παραθέτουμε τους επαγγελματίες κομμωτές και Barbers.

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΒΑΝΙΑ
ΚΑΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ
ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΣΑΓΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Στο 4ο Θέμα Γυναικείο πορτραίτο, γραμματεία ήταν:

ΚΟΣΜΑ ΝΟΤΑ
ΑΝΓΓΕΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ
ΚΟΒΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ

Στο 4ο Θέμα Γυναικείο πορτραίτο, committee ήταν:

ΚΟΣΤΟΓΙΑΝ ΑΣOΤ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΤΟΥΡΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Στο 4ο Θέμα Γυναικείο πορτραίτο, μετά από κλήρωση κριτές ήταν:

ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ
ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (1): ΚΛΗΡΗΣ ΣΑΚΗΣ: Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αργύρη Δέσποινα 24 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κουσιαλάκης Αθανάσιος 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τρενζάν Δέσποινα 26 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Λιαροπούλου Αναστασία 24 ΕΠΑΣ ΠΕΙΡΑΙΆ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παπακωνσταντίνου Αγγελική 25 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Πή Ιωάννα 24 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Kana Ervis 24 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Πανταζίδου Ελένη 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Παφίλα Γεωργία 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Kaso Renaldo 29 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Βαρέση Αναστασία 25 DATA TYPE
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Κωστοπούλου Ντορίν 25 DATA TYPE
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Grigorita Alina Eftihia 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Νταής Ιωάννης 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Ντιβαρτζή Αικατερίνη 27 ΔΙΕΚ Ζωγράφου
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Κωνσταντουλάκη Μαρία 24 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Σταματοπούλου Νικολίτσα 24 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Τσάκου Πανούλα 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σύρμη Αικατερίνη 30 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τρουσκάν Κριστιάν 27 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Cornea Dorina 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Καρβούνα Λαμπρινή 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Νικολούδη Ελένη 24 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Δρόγγου Χριστίνα 24 1ο ΕΠΑΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Γιωτάκη Ιωάννα 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Γκιούση Αικατερίνη 24 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30   Σούρα Χρυσάνθη 24 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33   Μάλαμα Ελένη 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34   Γαβριελάτου Αλεξία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35   Κίντη Νικολέτα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36   Bronitska Malhozhata 26 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37   Τσιρογιάννη Παρασκευή 26 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (2): ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αργύρη Δέσποινα 25 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κουσιαλάκης Αθανάσιος 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τρενζάν Δέσποινα 26 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Λιαροπούλου Αναστασία 25 ΕΠΑΣ ΠΕΙΡΑΙΆ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παπακωνσταντίνου Αγγελική 25 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Πή Ιωάννα 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Kana Ervis 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Πανταζίδου Ελένη 26 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Παφίλα Γεωργία 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Kaso Renaldo 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Βαρέση Αναστασία 25 DATA TYPE
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Κωστοπούλου Ντορίν 25 DATA TYPE
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Grigorita Alina Eftihia 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Νταής Ιωάννης 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Ντιβαρτζή Αικατερίνη 30 ΔΙΕΚ Ζωγράφου
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Κωνσταντουλάκη Μαρία 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Σταματοπούλου Νικολίτσα 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Τσάκου Πανούλα 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σύρμη Αικατερίνη 29 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τρουσκάν Κριστιάν 27 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Cornea Dorina 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Καρβούνα Λαμπρινή 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Νικολούδη Ελένη 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Δρόγγου Χριστίνα 25 1ο ΕΠΑΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Γιωτάκη Ιωάννα 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Γκιούση Αικατερίνη 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30   Σούρα Χρυσάνθη 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33   Μάλαμα Ελένη 27 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34   Γαβριελάτου Αλεξία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35   Κίντη Νικολέτα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36   Bronitska Malhozhata 28 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37   Τσιρογιάννη Παρασκευή 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (3): ΣΚΛΑΒΕΝΊΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κομμωτής

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αργύρη Δέσποινα 25 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κουσιαλάκης Αθανάσιος 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τρενζάν Δέσποινα 27 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Λιαροπούλου Αναστασία 25 ΕΠΑΣ ΠΕΙΡΑΙΆ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παπακωνσταντίνου Αγγελική 25 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Πή Ιωάννα 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Kana Ervis 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Πανταζίδου Ελένη 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Παφίλα Γεωργία 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Kaso Renaldo 28 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Βαρέση Αναστασία 25 DATA TYPE
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Κωστοπούλου Ντορίν 25 DATA TYPE
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Grigorita Alina Eftihia 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Νταής Ιωάννης 26 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Ντιβαρτζή Αικατερίνη 30 ΔΙΕΚ Ζωγράφου
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Κωνσταντουλάκη Μαρία 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Σταματοπούλου Νικολίτσα 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Τσάκου Πανούλα 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σύρμη Αικατερίνη 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τρουσκάν Κριστιάν 29 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Cornea Dorina 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Καρβούνα Λαμπρινή 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Νικολούδη Ελένη 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Δρόγγου Χριστίνα 25 1ο ΕΠΑΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Γιωτάκη Ιωάννα 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Γκιούση Αικατερίνη 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30   Σούρα Χρυσάνθη 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33   Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34   Γαβριελάτου Αλεξία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35   Κίντη Νικολέτα 27 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36   Bronitska Malhozhata 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37   Τσιρογιάννη Παρασκευή 26 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (4): ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Κομμώτρια

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αργύρη Δέσποινα 25 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κουσιαλάκης Αθανάσιος 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τρενζάν Δέσποινα 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Λιαροπούλου Αναστασία 25 ΕΠΑΣ ΠΕΙΡΑΙΆ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παπακωνσταντίνου Αγγελική 25 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Πή Ιωάννα 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Kana Ervis 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Πανταζίδου Ελένη 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Παφίλα Γεωργία 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Kaso Renaldo 29 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Βαρέση Αναστασία 25 DATA TYPE
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Κωστοπούλου Ντορίν 25 DATA TYPE
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Grigorita Alina Eftihia 25 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Νταής Ιωάννης 25 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Ντιβαρτζή Αικατερίνη 30 ΔΙΕΚ Ζωγράφου
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Κωνσταντουλάκη Μαρία 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Σταματοπούλου Νικολίτσα 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Τσάκου Πανούλα 26 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σύρμη Αικατερίνη 27 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τρουσκάν Κριστιάν 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Cornea Dorina 27 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Καρβούνα Λαμπρινή 26 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Νικολούδη Ελένη 25 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Δρόγγου Χριστίνα 25 1ο ΕΠΑΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Γιωτάκη Ιωάννα 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Γκιούση Αικατερίνη 25 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30   Σούρα Χρυσάνθη 25 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33   Μάλαμα Ελένη 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34   Γαβριελάτου Αλεξία 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35   Κίντη Νικολέτα 25 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36   Bronitska Malhozhata 28 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37   Τσιρογιάννη Παρασκευή 25 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΡΙΤΗ (5): ΒΑΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MASTER’S HAIR

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΩΝ

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αργύρη Δέσποινα 24 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κουσιαλάκης Αθανάσιος 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τρενζάν Δέσποινα 27 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Λιαροπούλου Αναστασία 24 ΕΠΑΣ ΠΕΙΡΑΙΆ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παπακωνσταντίνου Αγγελική 26 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Πή Ιωάννα 24 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Kana Ervis 24 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Πανταζίδου Ελένη 24 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Παφίλα Γεωργία 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Kaso Renaldo 29 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Βαρέση Αναστασία 24 DATA TYPE
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Κωστοπούλου Ντορίν 25 DATA TYPE
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Grigorita Alina Eftihia 26 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Νταής Ιωάννης 24 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Ντιβαρτζή Αικατερίνη 25 ΔΙΕΚ Ζωγράφου
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Κωνσταντουλάκη Μαρία 24 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Σταματοπούλου Νικολίτσα 24 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Τσάκου Πανούλα 24 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σύρμη Αικατερίνη 28 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τρουσκάν Κριστιάν 24 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Cornea Dorina 30 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Καρβούνα Λαμπρινή 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Νικολούδη Ελένη 24 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Δρόγγου Χριστίνα 24 1ο ΕΠΑΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Γιωτάκη Ιωάννα 24 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Γκιούση Αικατερίνη 24 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30   Σούρα Χρυσάνθη 24 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33   Μάλαμα Ελένη 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34   Γαβριελάτου Αλεξία 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35   Κίντη Νικολέτα 24 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36   Bronitska Malhozhata 25 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37   Τσιρογιάννη Παρασκευή 27 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΡΤΡΑΙΤΟ.
4ο Θέμα: Γυναικείο πορτραίτο.

1. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 01     Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
2. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 02     Αργύρη Δέσποινα 123 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
3. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 03     Κουσιαλάκης Αθανάσιος 124 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
4. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 04     Τρενζάν Δέσποινα 131 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
5. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 05     Λιαροπούλου Αναστασία 123 ΕΠΑΣ ΠΕΙΡΑΙΆ
6. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 06     Παπακωνσταντίνου Αγγελική 126 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
7. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 07     Πή Ιωάννα 123 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
8. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 08     Kana Ervis 123 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
9. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 09     Πανταζίδου Ελένη 125 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
10. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 10   Παφίλα Γεωργία 123 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
11. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 11   Kaso Renaldo 140 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
12. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 12   Βαρέση Αναστασία 124 DATA TYPE
13. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 13   Κωστοπούλου Ντορίν 125 DATA TYPE
14. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 14   Grigorita Alina Eftihia 126 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
15. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 15   Νταής Ιωάννης 125 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
16. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 16   Ντιβαρτζή Αικατερίνη 142 ΔΙΕΚ Ζωγράφου
17. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 17   Κωνσταντουλάκη Μαρία 123 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
18. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 18   Σταματοπούλου Νικολίτσα 123 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
19. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 19   Τσάκου Πανούλα 125 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
20. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 20   Σύρμη Αικατερίνη 139 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
21. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 21   Τρουσκάν Κριστιάν 132 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
22. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 22   Cornea Dorina 135 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
23. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 23   Καρβούνα Λαμπρινή 124 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
24. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 25   Νικολούδη Ελένη 123 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
25. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 27   Δρόγγου Χριστίνα 123 1ο ΕΠΑΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
26. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 28   Γιωτάκη Ιωάννα 123 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
27. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 29   Γκιούση Αικατερίνη 123 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
28. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 30   Σούρα Χρυσάνθη 123 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
29. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 31   Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
30. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 33   Μάλαμα Ελένη 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
31. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 34   Γαβριελάτου Αλεξία 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
32. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 35   Κίντη Νικολέτα 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
33. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 36   Bronitska Malhozhata 132 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
34. ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ 37   Τσιρογιάννη Παρασκευή 129 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)

Γενική κατάταξη στο Γυναικείο πορτραίτο.

01η     Ντιβαρτζή Αικατερίνη 142 ΔΙΕΚ Ζωγράφου
02ος   Kaso Renaldo 140 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
03η     Σύρμη Αικατερίνη 139 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
04η     Cornea Dorina 135 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
05η     Bronitska Malhozhata 132 ΙΕΚ ΑΛΦΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
05ος   Τρουσκάν Κριστιάν 132 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
06η     Τρενζάν Δέσποινα 131 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
07η     Τσιρογιάννη Παρασκευή 129 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
08η     Grigorita Alina Eftihia 126 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
08η     Παπακωνσταντίνου Αγγελική 126 1 ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
09η     Κίντη Νικολέτα 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
09η     Κωστοπούλου Ντορίν 125 DATA TYPE
09η     Μάλαμα Ελένη 125 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
09ος   Νταής Ιωάννης 125 ΙΕΚ ΟΑΕΔ Καρδίτσας
09η     Πανταζίδου Ελένη 125 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
09η     Τσάκου Πανούλα 125 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
10η     Βαρέση Αναστασία 124 DATA TYPE
10η     Καρβούνα Λαμπρινή 124 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
10ος   Κουσιαλάκης Αθανάσιος 124 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
11ος   Kana Ervis 123 ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΥ
11η     Αργύρη Δέσποινα 123 IIEK PRAXIS Χαλκίδας
11η     Γαβριελάτου Αλεξία 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ
11η     Γιωτάκη Ιωάννα 123 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
11η     Γκιούση Αικατερίνη 123 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
11η     Δρόγγου Χριστίνα 123 1ο ΕΠΑΛ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
11η     Κωνσταντουλάκη Μαρία 123 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
11η     Λιαροπούλου Αναστασία 123 ΕΠΑΣ ΠΕΙΡΑΙΆ
11η     Νικολούδη Ελένη 123 2ο ΕΠΑΛ 3ο ΕΚ Περιστερίου
11η     Παναγιωτοπούλου Σωτηρία 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Πάτρας
11η     Παφίλα Γεωργία 123 Θεσσαλικό ΙΕΚ (Γιάτσος)
11η     Πή Ιωάννα 123 ΙΙΕΚ PRAXIS Αθήνας
11η     Σούρα Χρυσάνθη 123 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
11η     Σταματοπούλου Νικολίτσα 123 6ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
11η     Ψυχαλινού Κωνσταντίνα 123 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ


Σειρά κατάταξης των πέντε ανωτέρων βαθμολογιών για τoν τίτλο

«Student Hairdresser of the Year 2019».

Sira katataksis Student 20192

 

Βαθμολογίες για τον τίτλο 

«Student Hairdresser of the Year 2019»

Sira katataksis Student 20193



Student Hairdresser of the Year 2019

01ος   Kaso Renaldo 286
02η     Cornea Dorina 282
03η     Στουραϊτου Κλειώ 268
04η     Bronitska Malhozhata 266
05η     Παπακωνσταντίνου Αγγελική 253

 

Καλλιτεχνικός διευθυντής διαγωνισμού: Milonas Giorgos

Διεύθυνση επικοινωνίας & Οργάνωσης:Xristoforos Glidopoylos

Περισσότερες πληροφορίες - Διευκρινίσεις για τα αποτελέσματα του διαγωνισμού στα

τηλέφωνα: 2130303057 &6993226330 Χριστόφορος Γλυδόπουλος.

 

ΚΑΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

HCGOMCVERT

FARCOM LOGO w19